KR Sports
Με εννέα γκολ από έξι ποδοσφαιριστές ο ΑΟ Λουτράκι σάρωσε την Ελλάς Βέλου
![](https://krnews.gr/wp-content/uploads/2023/12/Ελλάς-Βέλου1-780x470.jpg)
Έναν μοναδικό αγώνα παρακολούθησαν στο «Θώδειο» Λουτρακίου οι φίλαθλοι, αφού οι αριστουργηματικές ενέργειες των ποδοσφαιριστών του ΑΟ Λουτράκι εξελίχθηκαν σε θεαματικά γκολ και διαμόρφωσαν το τελικό 9-0 απέναντι στην Ελλάς Βέλου.
Τρία γκολ πέτυχε ο Στάθης Δημάκης και άλλα δύο ο Μάκης Μυριώτη, αφήνοντας χώρο και σε άλλους ποδοσφαιριστές να σκοράρουν από ένα γκολ, όπως οι Δημ. Γκιζαριώτης, Γρηγόρης Ράπτης, Αλέξης Παινέσης και Γιάννης Οικονόμου.