KR Tempo
Ημερίδα στην Κόρινθο των αισθητικών της Πελοποννήσου
![](https://krnews.gr/wp-content/uploads/2024/02/Ημερίδα-αισθητικών-Κόρινθος-2024-780x470.jpg)
Την Κόρινθο επέλεξε για να κόψει την πίτα για το 2024 η Ένωση Διπλωματούχων Αισθητικών Πελοποννήσου, σε μια εκδήλωση που το παρών έδωσε η πρόεδρος της Ένωσης Κωνσταντίνα Φραγκοδημητροπουλου και αισθητική από όλη την Πελοπόννησο.
Στην εκδήλωση και εκπρόσωποι από τις εταιρείες που συνέβαλαν στην πραγματοποίηση αυτής της εκδήλωσης και της ημερίδας που ακολούθησε. Ομιλήτριες στην ημερίδα ήταν η διαιτολόγος Ιωάννα Κανέλου και η φυσικοθεραπευτρια Βασιλική Μπερτσιά.